Orberis fantasy svět - obrázková galerie

 

fantasy rádio Orberis - hudba (irish, celtic, fantsy, pohoda), reportáže z fantasy světa, host rádia, na přání...

Profil rádia - program

..:: Přátelé ::..


Galaxi 3 Battle space
PÁN PRSTENŮ NA FESTIVALU FANTAZIE
Keltský les!
Drakkaria - fantasy obchod
fantasy obchod se zbožím pro LARP
Fan neoficiální stránky v ČR o trilogii Odkaz Dračích jezdců, neboli o knížkách Eragon, Eldest a v budoucnosti Empire. Také o filmu Eragon. Dále velká Galerie a fórum. Vstupte do světa Alagaesie.
Erinel je smyšlený, prachobyčejný svět, nic víc, nic míň. Pravda, má bohatou historii, množství legend a příběhů, odvážné hrdiny, moudré draky a mnohé jiné fantastické tvory - to však nemění nic na tom, že to je jen svět.
Minas Tirith - web o Pánu Prstenů, Ardě a o všem, co souvisí s prof. Tolkienem
Fantasy obrázky s metelickým efektem
Od Ledových ostrovů před země zničené obrovskou válkou až po nekonečné pouště...
Figurky, Rytíři, Suvenýry, Dárky
On-line hra VOLNĚ inspirovaná povídkami A. Sapkowského
Online RPG Dračí jezdci

..:: Anketa ::..
..:: RSS.novinky ::..

...ze hry Orberis fantasy obrazek
Sardok


Víly, elfové, draci, fantasy obrázky a Trailer The Witcher - Zaklínač, který je ke stažení (download) zdarma. Filmy jako Eragon, Harry Potter, Pán prstenů, Fontána, mnoho obrázků a jiné...


Co to je fantasy svět Orberis ?

Orberis je nová fantastická země, rozdělená na 4 části. Odehrává se v ní mnoho dobrodružství, které by mohli zajímat hlavně mladé průzkumníky a objevitele. Jedná se také o připravovanou knihu plnou fantasy obrázků. Ta je námětem pro deskovou hru, kterou zvládnou všichni (také ti, kteří neumí Dračí doupě, a další podobně komplikované hry).

Co dalšího ve fantasy ?

Na orberisu najdeš draky, skřety, elfy, tajemno, fantasy obrázky, galerie a samozřejmě žijící družinu dobrodruhů. Vše najdeš ve Fontáně vědění! Mnoho užitečných odkazů ze světa fantasy, ve kterých objevíš obrázky, knihy, deskové hry včetně popisů, ale také fantasy rádio a rozsáhlou foto-galerii hradů najdeš za Portálem

7.6.2008 - Fantasy povídky a kniha Orberis

fantasy povídky Rozhodl jsem se, že vytvořím blog, ve kterém budu publikovat své povídky, knihu Orberis a také vaše příspěvky. V tuto chvíli převádím povídky z těchto stránek na nový blog, na kterém už je i něco navíc. Tyto stránky fungují i nadále a budou vždy vašim výchozím bodem do světa fantasy. Nový blog naleznete na této adrese:
http://fernoviny.blogspot.com
Už nyní můžete připomínkovat veškeré povídky.

7.6.2008 - Fantasy filmy

fantasy filmy Víte že ve fontáně vědění je bez mála 50 fantasy filmů s obrázky? Přijďte s námi řešit nový český fantasy film ve stylu Terryho Pratcheta, nebo se jen kochejte obrázky a trailery z filmů. Můžete také přispívat k hodnocení jednotlivých filmů
Fantasy filmy

1.6.2008 - Fantasy oheň

fantasy akce Tak mám za sebou první fantasy akci, která sice k LARPU měla hodně daleko, ale myslím si, že jsme si to všichni užili Kdo tam byl, tak nechte vzkaz a mrkněte na fotky: odkaz na fotografie a fórum

14..4.2008 - Rekonstrukce u konce

informace o dění na webu Tak už mám po velké rekonstrukci, funguje mi net a můžu se zase věnovat fantasy portálu Orberis, který v poslední době hodně strádal. Od 19.4.2008 bude opět zprovozněno FANTASY RÁDIO a věřte že se máte na co těšit. Mám pro vás připraven zbrusu nový playlist a několik povídek. Znova se rozběhne povídková anketa a přibyde mnoho nových fantasy obrázků v galerii!

26.3.2008 - Výherci v soutěži.

fantasy soutěž o fantasy ceny První místo v soutěži získal: Morituri
Druhé místo: tydlifajka
Třetí místo: Naja

Všem vylosovaným blahopřeji a zasílám ceny!

29.2.2008 - Soutěž ukončena - slosování 2.3.2008.

fantasy soutěž o fantasy ceny Velká fantasy soutěž byla k dnešnímu dni ukončena. Do soutěže se zaregistrovalo celkem 57 hráčů z toho 17 účastníků odpovědělo na dané otázky. V průběhu 2.3.2008 proběhne slosování o 3 ceny, které věnoval portál fantasyobchod.cz. Všem děkujeme za hojnou účast a těšíme se s vámi na další soutěžení.

19.12.2007 - Nová sekce v obrázkové galerii - Zaklínač

informace o dění na webu Přibyla nová sekce ve fantasy galerii. Kochejte se obrázky ze hry Zaklínač (The Witcher). Jako bonus Vás určitě potěší tři wallpapery.

wallpaper - obrázek na plochu (Zaklínač - The Witcher) wallpaper - obrázek na plochu (Zaklínač - The Witcher) wallpaper - obrázek na plochu (Zaklínač - The Witcher)

03.11.2007 - Listopadová fantasy SOUTĚŽ O CENY !!!.

fantasy soutěž o fantasy ceny Právě odstartovala soutěž o pěkné ceny na fantasy portále Orberis. Soutěž pořádáme ve spolupráci s e-shopem fantasyobchod.cz. Vyhrát můžete fantasy kožený váček, fantasy přívěšek, nebo fantasy náramek.


Pravidla:
od 19.11.2007 do 30.11.2007 budou na portále www.orberis.cz zveřejňovány 3 soutěžní otázky. Na otázky budete odpovídat přímo na našem webu. Pro odpověď na otázku pro vás bude důležitý registrační kód, který získáte při odeslání fantasy pohlednice. Každá otázka bude zveřejněna jen do zveřejnění následující otázky, registrace do soutěže je možná do 24.11.2007. O umístění rozhodne spravedlivý los.

VYHRAJTE - váček, přívěšek, náramek
první fantasy cenadruhá fantasy cenatřetí fantasy cena


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Fantasy svět Orberis - fantasy obrázky - víly, elfové, draci, fantasy a Trailer The Witcher - Zaklínač, který je ke stažení (download) zdarma. Filmy jako Eragon, Harry Potter, Pán prstenů, Fontána, 300: Bitva u Thermopyl a jiné...Odkazy na stažení volných programů zdarma, obrázků fantasy a obrazových galerií, žijící družina dobrodruhů z Březnice