Orberis fantasy svět - obrázková galerie

 

fantasy rádio Orberis - hudba (irish, celtic, fantsy, pohoda), reportáže z fantasy světa, host rádia, na přání...

Profil rádia - program

..:: Přátelé ::..


Galaxi 3 Battle space
PÁN PRSTENŮ NA FESTIVALU FANTAZIE
Keltský les!
Drakkaria - fantasy obchod
fantasy obchod se zbožím pro LARP
Fan neoficiální stránky v ČR o trilogii Odkaz Dračích jezdců, neboli o knížkách Eragon, Eldest a v budoucnosti Empire. Také o filmu Eragon. Dále velká Galerie a fórum. Vstupte do světa Alagaesie.
Erinel je smyšlený, prachobyčejný svět, nic víc, nic míň. Pravda, má bohatou historii, množství legend a příběhů, odvážné hrdiny, moudré draky a mnohé jiné fantastické tvory - to však nemění nic na tom, že to je jen svět.
Minas Tirith - web o Pánu Prstenů, Ardě a o všem, co souvisí s prof. Tolkienem
Fantasy obrázky s metelickým efektem
Od Ledových ostrovů před země zničené obrovskou válkou až po nekonečné pouště...
Figurky, Rytíři, Suvenýry, Dárky
On-line hra VOLNĚ inspirovaná povídkami A. Sapkowského
Online RPG Dračí jezdci

..:: Anketa ::..
..:: RSS.novinky ::..

...ze hry Orberis fantasy obrazek
Harpyje


Víly, elfové, draci, fantasy obrázky a Trailer The Witcher - Zaklínač, který je ke stažení (download) zdarma. Filmy jako Eragon, Harry Potter, Pán prstenů, Fontána, mnoho obrázků a jiné...


Co to je fantasy svět Orberis ?

Orberis je nová fantastická země, rozdělená na 4 části. Odehrává se v ní mnoho dobrodružství, které by mohli zajímat hlavně mladé průzkumníky a objevitele. Jedná se také o připravovanou knihu plnou fantasy obrázků. Ta je námětem pro deskovou hru, kterou zvládnou všichni (také ti, kteří neumí Dračí doupě, a další podobně komplikované hry).

Co dalšího ve fantasy ?

Na orberisu najdeš draky, skřety, elfy, tajemno, fantasy obrázky, galerie a samozřejmě žijící družinu dobrodruhů. Vše najdeš ve Fontáně vědění! Mnoho užitečných odkazů ze světa fantasy, ve kterých objevíš obrázky, knihy, deskové hry včetně popisů, ale také fantasy rádio a rozsáhlou foto-galerii hradů najdeš za Portálem

12.2.2009 - Fantasy bazar

fantasy bazar Prodám ručně kované ocelové křesadlo, kaleno speciální technikou bez povrchové úpravy délka 9cm (plně funkční).
Křesadlo v sobě skrývá magickou moc ohně posílenou runami. Vhodné jako dárek, nebo jako stylová dekorace při hraní RPG her, nebo jako vybavení při táboření.

cena 195,-Kč. Více informací na fern(zavinac)orberis.cz. V případě zájmu mohu dodat i připravené zuhelnatělé plátýnko cca 8x8cm (kus za 10Kč).

ručně kované křesadlo

7.1.2009 - Zachování webu

Podpořte prosím naši fantasy galerii Přejeme Vám v novém roce 2009 mnoho fantastických zážitků.

Zároveň bychom Vás chtěli poprosit o drobný příspěvek, který je určen na udržení www.orberis.cz a samozřejmě prostoru, který spolkne obrovská fantasy galerie.

Budeme moc rádi, když nám přispějete SMSkou, každá částka je vítána.
Podpořte tento web zasláním SMS ve tvaru "pay www orberis" na jedno z čísel:

pay www orberis na tel: 907 09 10
pay www orberis
na tel: 907 09 20
pay www orberis
na tel: 907 09 50
pay www orberis
na tel: 907 09 79
pay www orberis
na tel: 907 09 99

Poslední dvojčíslí určuje cenu SMS (včetně DPH).
Technicky zajišťuje Pipeline a.s., reklamace na lince 720488319, 9-17 hodin, po-pá.

11.11.2008 - Speciální úplňkové vysílání

Úplňkové vysílání Fantasy Rádia Orberis Přijďte se s námi bát, ve čtvrtek 13.11. mezi 20:00 - 22:00h, při speciálním úplňkovém vysílání Fantasy Rádia Orberis. Mimo hororové hudby uslyšíte také povídku "Kletba je kletbou, ne darem", kterou napsala Kateřina Čapková
původně pro server www.mfantasy.cz. S laskavým svolením autora ji opět výborně namluvil Jakub Pečl.

10.11.2008 - Fantasy Rádio Orberis

Fantasy Rádio Orberis Po dlouhé době znova funguje fantasy rádio. Tímto děkuji Kubovi Pečlovi, který se rádia ujal a již nyní pro Vás připravuje spoustu novinek.. Máme se nač těšit!!!

FANTASY RÁDIO ORBERIS

4.10.2008 - Válka o Cintru 2008

Fantasy akce I letos jsme se zúčastnili akce "Válka o Cintru 2008", která je motivována známým příběhem o Zaklínači. Na web jsem umístil fotografie, jsou v odkazu FotogalerieZde jsou další odkazy na fotografie z letošní Cintry:
http://ashen.rajce.idnes.cz/Cintra_2008
http://glum.rajce.idnes.cz/Cintra_2008_fota_z_mobilu
http://parez.rajce.idnes.cz/VOC_2008 http://darkfreya.rajce.idnes.cz/cintra_08
http://picasaweb.google.com/Forrasis/Cintra2008
http://fern.rajce.idnes.cz/Fantasy_akce_CINTRA_2008
http://31ovs.flotila-liberec.cz/gallery/foto.php?dir=2008-2009/cintra
Malá ochutnávka zde:

18.8.2008 - Rozsáhlá oprava webu + dovolená

Oprava webu Náš portál byl napaden, bylo poškozeno mnoho dat a informací na portále www.orberis.cz. Od dnešního dne by mělo být vše zase funkční a přístupné. Fórum je nyní v testovací fázi, proto pokud naleznete nějaké chyby, napište mi o nich. Během minulého týdne jsem byl na dovolené a proto nefungovalo rádio. Tímto se omlouvám za výpadky na stránkách www.orberis.cz

14.7.2008 - Fantasy povídka "Tíha krve"

Fantasy povídka Už jste slyšeli úžasnou povídku "Tíha krve" Od Romany Šlapákové, kterou brilantně namluvil Kuba Pečl? Opravdu ne? Tak určitě Poslouchejte Fantasy Rádio Orberis Ve 21:00 každý den!

22.6.2008 - Recenze na film Letopisy Narnie-Princ Kaspian

Princ Kaspian - Letopisy Narnie Máme to tady. Jistě nikomu neuniklo, že v kinech právě běží fantasy film "Letopisy Narnie 2 - Princ Kaspian". Ani náš portál nezůstal po zadu a vy si můžete přečíst recenzi od Kraxona na Fantasy fóru
Přispějte i vy do diskuse k tomuto filmu.


Princ Kaspian - Letopisy Narnie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Fantasy svět Orberis - fantasy obrázky - víly, elfové, draci, fantasy a Trailer The Witcher - Zaklínač, který je ke stažení (download) zdarma. Filmy jako Eragon, Harry Potter, Pán prstenů, Fontána, 300: Bitva u Thermopyl a jiné...Odkazy na stažení volných programů zdarma, obrázků fantasy a obrazových galerií, žijící družina dobrodruhů z Březnice