Orberis fantasy svět - obrázková galerie

 

fantasy rádio Orberis - hudba (irish, celtic, fantsy, pohoda), reportáže z fantasy světa, host rádia, na přání...

Profil rádia - program

..:: Přátelé ::..


Galaxi 3 Battle space
PÁN PRSTENŮ NA FESTIVALU FANTAZIE
Keltský les!
Drakkaria - fantasy obchod
fantasy obchod se zbožím pro LARP
Fan neoficiální stránky v ČR o trilogii Odkaz Dračích jezdců, neboli o knížkách Eragon, Eldest a v budoucnosti Empire. Také o filmu Eragon. Dále velká Galerie a fórum. Vstupte do světa Alagaesie.
Erinel je smyšlený, prachobyčejný svět, nic víc, nic míň. Pravda, má bohatou historii, množství legend a příběhů, odvážné hrdiny, moudré draky a mnohé jiné fantastické tvory - to však nemění nic na tom, že to je jen svět.
Minas Tirith - web o Pánu Prstenů, Ardě a o všem, co souvisí s prof. Tolkienem
Fantasy obrázky s metelickým efektem
Od Ledových ostrovů před země zničené obrovskou válkou až po nekonečné pouště...
Figurky, Rytíři, Suvenýry, Dárky
On-line hra VOLNĚ inspirovaná povídkami A. Sapkowského
Online RPG Dračí jezdci

..:: Anketa ::..
..:: RSS.novinky ::..

...ze hry Orberis fantasy obrazek
ScarabeusJedno z mála dobrodružstvíDobrodružství - Karthak

...V tom se vlčí hlava začala přibližovat a na světlo se dostala i zbývající část vlka. Měl nezvykle tmavou barvu a byl obrovský, tak velké zvíře snad ještě neviděla. Šelma hbitým skokem přeskočila stůl a v zápětí vzduchem na prázdno proletěla čepel meče. Elvin malinko zavrávorala, ale po chvilce zase stála pevně v bojovém postoji. V tu chvíli vlčí zuby chňaply hned vedle její paže. Uslyšela zapraskání látky, kterou jí nepřítel strhnul z rukávu. Věděla, že právě unikla ošklivému zranění. Vlk, který zaútočil, byl nyní otočený bokem. Dívka věděla, že pokud hned nezasadí alespoň úder, bude ve velmi špatném postavení bez obrany. Napjala všechny síly a útok opětovala. V tu chvíli ucítila jak meč do něčeho narazil, ozvalo se zakvílení a meč se jí opět zachvěl v ruce. Když se vzpamatovala viděla zraněné zvíře jak padá k zemi. Dívka k ochromenému vlkovi přistoupila blíž a oběma rukama proti němu napřáhla ostrou čepel. V okamžiku kdy se chystala na smrtící úder, její nepřítel otevřel oči a mezi zuby procedil.
"Podcenil jsem tvé schopnosti, ale ve zkoušce jsi obstála, musíš se ještě mnohému naučit abys uspěla v úkolu, který tě čeká"
Elvin, stála bez hnutí a jen ze sebe vykoktala.
"O jakém úkolu to mluvíš ?"
"Nemám už moc času, vyhledej čaroděje Murdona v písečných bažinách, on už ví."
V tom okamžiku se vlčí tělo rozpadlo na prach a dívka si znova opakovala co jí vlk řekl.

Fantasy svět Orberis - fantasy obrázky - víly, elfové, draci, fantasy a Trailer The Witcher - Zaklínač, který je ke stažení (download) zdarma. Filmy jako Eragon, Harry Potter, Pán prstenů, Fontána, 300: Bitva u Thermopyl a jiné...Odkazy na stažení volných programů zdarma, obrázků fantasy a obrazových galerií, žijící družina dobrodruhů z Březnice