Orberis fantasy svět - obrázková galerie

 

fantasy rádio Orberis - hudba (irish, celtic, fantsy, pohoda), reportáže z fantasy světa, host rádia, na přání...

Profil rádia - program

..:: Přátelé ::..


Galaxi 3 Battle space
PÁN PRSTENŮ NA FESTIVALU FANTAZIE
Keltský les!
Drakkaria - fantasy obchod
fantasy obchod se zbožím pro LARP
Fan neoficiální stránky v ČR o trilogii Odkaz Dračích jezdců, neboli o knížkách Eragon, Eldest a v budoucnosti Empire. Také o filmu Eragon. Dále velká Galerie a fórum. Vstupte do světa Alagaesie.
Erinel je smyšlený, prachobyčejný svět, nic víc, nic míň. Pravda, má bohatou historii, množství legend a příběhů, odvážné hrdiny, moudré draky a mnohé jiné fantastické tvory - to však nemění nic na tom, že to je jen svět.
Minas Tirith - web o Pánu Prstenů, Ardě a o všem, co souvisí s prof. Tolkienem
Fantasy obrázky s metelickým efektem
Od Ledových ostrovů před země zničené obrovskou válkou až po nekonečné pouště...
Figurky, Rytíři, Suvenýry, Dárky
On-line hra VOLNĚ inspirovaná povídkami A. Sapkowského
Online RPG Dračí jezdci

..:: Anketa ::..
..:: RSS.novinky ::..

...ze hry Orberis fantasy obrazek
Karthak


Přidej se a staň se autorem knihy Orberis.O projektu

Připravil jsem projekt, který není až tak běžný, ale může být zajímavý. Chtěl bych napsat fantasy knihu, která bude složena z vašich příspěvků. Jednalo by se o povídky, ve kterých se budou objevovat stejné hlavní postavy, které budou zasazeny do fantastického světa Orberis. Každý ze zúčastněných dostane k dispozici dějovou osnovu celé knihy a pokusí se napsat svoji povídku, která do děje zapadne. Všichni budou informováni o tom, jak si zrovna hlavní hrdinové vedou a kde se zrovna nachází.

Mapa fantasy světa Orberis - část Eastelder

Jak se přihlásit

Stačí mi poslat krátký e-mail o tom, že máš zájem podílet se na tomto projektu. Já ti zašlu přístupové jméno a heslo k podmínkám a celému úvodu do knihy. Přilož svoji nejoblíbenější povídku, kterou už jsi napsal (napsala). Nejlepší bude, když se tvá povídka bude týkat fantasy, ale není to podmínkou. Pokud máš blog, nebo webové stránky, tak určitě přidej odkaz do e-mailu.
Fern - fern@orberis.cz

Podrobné podmínky projektu Orberis - 34,7kb
Úvod do knihy Orberis - 1,03Mb

Co dál?

Do knihy počítám maximálně třicet povídek, je tedy možné, že při větším zájmu budu vybírat ty, které mne více zaujmou. Knihu bych chtěl dát k dispozici ke stažení všem, kteří budou mít zájem. V případě, že bude mít tento projekt úspěch, mám v plánu další pokračování.

Fantasy svět Orberis - fantasy obrázky - víly, elfové, draci, fantasy a Trailer The Witcher - Zaklínač, který je ke stažení (download) zdarma. Filmy jako Eragon, Harry Potter, Pán prstenů, Fontána, 300: Bitva u Thermopyl a jiné...Odkazy na stažení volných programů zdarma, obrázků fantasy a obrazových galerií, žijící družina dobrodruhů z Březnice